Güvenlik Kamerası

Varlıklarınız için bir güvenlik sistemine sahip olmak günümüzde vazgeçilmez bir unsurdur. Evinize veya iş yerinize kamera takmayı hiç düşündünüz mü? Bu aslında düşündüğünüzden çok daha kolay!

Güvenlik kameraları, izleme konusunda gelişmiş bir teknolojidir ve çeşitli avantajlar sunar: Görüntü kaydı, izlenen konumun uzaktan kontrolü ve tabii ki aileniz ve çalışanlarınız için daha fazla güvenilirlik. Kameralar, garip hareketleri tespit etmek için kızılötesi teknolojiye ve kısa ve uzun menzilli lenslere sahip görüntü sensörleri ile donatılmış ekipmanlardır. Ek olarak, yüksek çözünürlüklü görüntüler ve bazı modellerde ses kaydı bulunmaktadır.

Kameralar, analog veya dijital olabilen video kayıt cihazlarına bağlanır.

Video gözetimi veya CCTV – Kapalı Devre Televizyon olarak da adlandırılan bu kameranın iki türü vardır; analog ve IP. İlki, analog kamera, görüntülerin gerçek zamanlı olarak monitörlerde ve TV’lerde depolandığı ve görüntülendiği bir kabloya, DVR’ye bağlanır. IP kameranın hem ethernet kablosu hem de Wi-Fi ile internet bağlantısı vardır. Görüntüler izleme yazılımı veya hatta bilgisayarınızın tarayıcısı aracılığıyla iletilir!

Peki sizin için hangi güvenlik kamerasının doğru olduğunu bilmek ister misiniz?

Hemen bizimle iletişime geçin ve kısa bir süre içinde bir güvenlik uzmanından daha fazla bilgi alın!

 

Güvenlik Kameraları Ne İşe Yarar?

Günümüzde evleri, kamusal alanları, mağazaları ve diğer yerleri izlemek için kullanılıyorlar, ancak asıl amaçları hırsızların eylemlerini veya insanların herhangi bir şüpheli tutumunu izlemektir.

Güvenlik kameraları çevrelerindeki yakaladıkları görüntüleri ve DVR’a ilettikleri görüntüleri izlemek için geliştirilmiştir. Güvenlik sisteminde kurulu olan HD’de depolanır, normalde güvenlik kameraları evlerinde daha fazla güvenlik sağlamak isteyen kişiler tarafından kullanılır.

Mikro kamera fark edilmeden ayrı yerlerde görüntü yakalamak için kullanılabilir, LED ve kızılötesi kameralar karanlık yerlerde ve özellikle geceleri görüntü yakalamak için mükemmeldir.

Güvenlik kameraları, kuruluşundan bu yana evlerin, ticari noktaların güvenliğini garanti altına almak ve hatta kamu yollarını izlemek zaruri hale geldi.

 

Kadıköy Güvenlik Kamerası İle Artık Güvendesiniz

Elektronik güvenlik konusunda uzmanız ve işiniz ve eviniz için en doğru ürüne sahibiz.

Güvenlik çalışanlarımız, daha iyi hizmet ve rehberlik için mevcut destek ekipmanına sahip, beklenmedik durumlarda uygun şekilde hareket etmek üzere eğitilmiştir. Kadıköy Güvenlik Kamerası ulusal olarak tanınan kaliteli bir hizmet sunmanın ötesinde, müşterilerine özel diferansiyellere ek olarak akıllı ve özelleştirilmiş çözümler sunar.

Kadıköy Güvenlik Kamerası ile mülkünüzün özelliklerine en uygun ekipmanın tüm planlamasını yapacak ve ekibimiz tarafından kurulacaktır. Ayrıca elektronik güvenlik stratejileri geliştirmede uzmanlaşmış profesyonel bir ekipten de destek alırsınız.